بخاری درجا کامیون

بخاری درجا کامیون

تیم فروزش پخش همواره کوشیده است بهترین و مناسب ترین محصول بخاری درجا کامیون را برای مشتریان خود عرضه نماید. اکنون بعد از چندین سال تلاش و آزمایش توانسته است پنج مدل اصلی از بخاری درجا خود را به بازار عرضه نماید.

شما عزیزان میتوانید با توجه به نیاز خود و با توجه به نوع و مدل وسیله نقلیه خود مناسب ترین مدل بخاری درجا کامیون  را انتخاب نموده و با نصب آن بر روی خودرو یا وسیله خود در روزهای سرد پائیز و زمستان از گرمایش مطلوب آن بهره مند شوید.

شرکت های تولید کننده خودروهای سنگین از جمله تولید کنندگان کامیون‌ها، بارکش‌ها، خاور، تریلرها و ماشین‌های حمل بار، بزرگترین گروه مشتریان ما هستند.

فروزش پخش بخاری درجا مدل  ST01 را مطابق با استانداردهای خودروی شما طراحی کرده است.

این بخاری درجا با حجم کم و اندازه کوچک (125*133*360)(میلی متر) و حداقل مصرف سوخت (حدودا 0.2 لیتر بر ساعت معادل 1 لیتر در پنج ساعت) و کارائی بالا مناسب برای خودروی سنگین شماست. شما میتوانید این بخاری درجا کامیون  را داخل کابین راننده، اتاقک بار، یا هر جای مناسب دیگری که از نظر ایمنی مناسب است نصب نمائید.

مدل بخاری درجا کامیون

بخاری درجا  NDA01 برای شما رانندگان خودروهای سنگین که ساعات طولانی را در جاده های پائیز و زمستان تردد می‌نمائید و شب ها نیاز به استراحت دارید بهترین گزینه می‌باشد. بخاری درجاNDA01 ضامن  راحتی، امنیت وآرامش شماست.

بخاری درجا کامیون

بخاری درجا کامیونبخاری درجا کامیون

جهت تهیه محصول مورد نظر خود کافیست با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]