شرکت فروزش پخش با 19 سال تجربه موفق در طراحی و تولید انواع بخاری درجا توانسته است گستره متنوعی از انواع بخاری درجا در توان‌های حرارتی مختلف و با قابلیت کارکرد با سوخت‌های مختلف را به بازار عرضه کند. انواع بخاری درجا فروزش پخش، مناسب برای وسایل حمل بار مانند انواع کامیون‌ها، تریلرها، کامیونت‌ها، وانت‌ بارها،  وسایل حمل مسافر مانند انواع اتوبوس، ون، وسایل حمل و نقل ریلی، قایق‌های تفریحی و بسیاری از وسایل راه سازی و کشاورزی طراحی و تولید شده است که با تامین گرمای مطبوع در کابین موجب افزایش بهروری راننده و همراهان در موقعیتهای سخت آب و هوایی می شوند. قابلیت اطمینان بالا، عدم نیاز به برق و مصرف سوخت کم باعث شده این وسیله در بسیاری از تجهیزات راه سازی که در نقاط صعب العبور و یا دور افتاده در حال کار کردن می­باشند مورد استفاده قرار گیرند.

 

بخاری درجای مدلDA03

 

بخاری درجا مدل  DA03 با اندازه 179*194*525 و مصرف سوخت نفت و گازوئیل برای انواع وسایل نقلیه 12 و 24 ولتی بویژه اتوبوس‌ها و وسایل نقلیه ریلی مناسب می‌باشد. این مدل بخاری فروزش پخش با مصرف سوخت ح لیتر بر ساعت و با توان حرارتی 5500 وات وسیله گرمایشی مناسبی برای شما در روزهای سرد پائیز و زمستان می‌باشد. فروزش پخش ضامن سلامتی،امنیت و آرامش شما در جاده‌های زمستانی است.

تمامی بخاری‌های فروزش پخش دارای  کنترلرهای دمایی کوچکی به نام ولوم  هستند. این کنترلرها هوشمند بوده و مجهز به سنسورهای دیجیتالی میباشند که به شما امکان می‌دهند به راحتی دمای مورد نیاز کابین خود را تنظیم و در روزهای سرد و برفی از سفر خود لذت ببرید.

big big

            بخاری درجای مدلDA03

فروزش پخش ضامن سلامتی،امنیت و آرامش شما در جاده‌های زمستانی است.