شرکت فروزش پخش مفتخر است با عنایت خداوند و تلاش بی وقفه خود توانسته است برای اولین بار  در ایران و در خاورمانه اقدام به طراحی و تولید بخاری‌های درجا بکند. این شرکت در سال  1376 (1997 میلادی)  با هدف طراحی و تولید محصول پاک  و ایرانی تاسیس شد و هم اکنون بیش از 22 سال است که در این عرصه فعالیت می‌کند. فروزش پخش با برخورداری از تیم پژوهشی و تولیدی متخصص و مجرب و استفاده از اخرین امکانات و تجهیزات و آخرین استاندارها،توانسته است روز به روز در میدان رقابت موفق تر  عمل کند و محصولی با کیفیت و مطابق با نیاز مشتری را تولید و عرضه نماید. تا کنون مدل‌های مختلفی از بخاری‌های درجا توسط این تیم تولید شده است که از عمده آنها می‌توان مدل‌های NDA01,ST01،DA01،DA03،BA01 را برشمرد. فروزش پخش علاوه بر اخذ استاندارد ملی ISIRI از موسسه ملی استاندارد ایران، موفق به کسب تائیدیه‌های مدیریت کیفیتISO 9001  و ISO TS، تائیدیه TA از TUV NORD آلمان، تائیدیه‌های داخلی و خارجی کیفیت محصولات  از جمله استاندارد اروپائی ECE 324R122 از  TUV NORD آلمان و پروانه موسسه ملی استاندارد… شده است. هم اکنون فروزش پخش تامین کننده اصلی سیستم گرمایشی شرکت ایران خودرو دیزل بوده و به صورت موردی نیاز سایر تولیدکنندگان داخلی چون کاریزان خودرو، سایپا دیزل، کاوه خودرو، گواه و….و مصرف بازار را تامین می‌کند.

تائیدیه‌های دریافتی شرکت فروزش پخش                                                                                 

169499001TUV-NORDIQNETIMG09115004

 بخاری‌های درجای فروزش پخش علاوه بر دارا بودن سیستم‌ هوشمند و دیجیتالی و برخورداری از ویژگی‌های فنی ممتاز  محصول پاکی به شمار می‌رود که با مصرف کمترین مقدار سوخت موجب کاهش آلاینده‌های زیست محیطی بالاخص   CO2از محیط زیست حمایت و حفاظت مینماید. تا در دنیای مدرن  از جهانی سبز لذت ببریم.با توجه به رشد سریع صنعت خودرو و پیشرفت آن برآنیم تا با تلاش خود محصول پاک ایرانی را تقدیم بازار داخلی و خارجی بکنیم.

فروزش پخش دوست دار محیط زیست است.

green-logoFa

حفظ محیط زیست تصادفی بدست نمی‌آید، لازمه آن اجرای طرح هاو برنامه های استراتژیک و همکاری در این زمینه است. شرکت فروزش‌پخش به عنوان یک تولید‌کننده با نوآوری های جدید در تلاش است با تولید و ارائه محصولات پاک به تولیدکنندگان بخش خودرو، آنان را در جهت کاهش آلودگی‌های محیطی و حفاظت از آن یاری نماید.

راه حل پیشنهادی ما تولید و عرضه بخاری‌های درجای فروزش پخش می‌باشد که کارکردشان مستقل از موتور خودرو بوده و مانع ازکارکرد موتور جهت گرمایش کابین وسیله نقلیه میشود. این عمل موجب کاهش چشم گیر مصرف سوخت، استهلاک موتور و کاهش آلاینده‌های زیست محیطی می‌گردد.

دربرخي ازدانشگاه هاي معتبرمانند دانشگاه شيکاکو در رابطه با کاهش مصرف سوخت ،کاهش آلايندگي و کاهش استهلاک در حالت درجا کارکردن موتور خودرو تحقيقات مفصلي بعمل آمده است.در پروژه ايي که سازمان بهينه سازي سوخت درسال 83-82 بعنوان نصب بخاري درجا درخودروهاي ديزلي انجام شده است هرخودرو ساليانه براي استراحت راننده درزمان توقف خودرو 315 ساعت جهت گرم کردن کابين خودرو ، موتور را روشن نگه مي­دارد و درهرساعت 3 ليترسوخت مصرف ميکند که تقريباً 912 ليتر سوخت براي هر خودرو در طول سال محاسبه مي­گردد. يا به عبارت ديگر 3 ليتر در روز در طول سال اضافه مصرف دارد .همين خودرو در همين مدت درجا کارکردن موتور ، حدود 30 تن گاز CO2 و 30 کيلو گاز CO و 7/22 کيلو گازهاي VOC، NOX  و PM  توليد مي کند.علاوه براين دو پارامتر براي همين مدت درجا کار کردن موتور به طور متوسط مي­بايستي 3 مرتبه در طول سال روغن موتور را بيشتر تعويض نمايد و اگر هر مرتبه 50 ليتر درنظرگرفته شود ساليانه 150 ليتر اضافه تعويض روغن دارد.

درجا کارکردن موتور خودرو در هر يک ساعت معادل 50 کيلومتر حرکت در نظر گرفته مي­شود که جمعاً در طول يکسال مي­بايستي 15750 کيلومتر به استهلاک موتور اضافه گردد.

همچنين راننده ايي که درشب استراحت کامل نداشته باشد و يا از وسايل گرمازاي غير استاندارد استفاده کند.(اين وسايل گرمازا هر ساله بنابر آمار ارائه شده 20 درصد خفگي هاي کشور را درخودرو تشکيل مي­­دهند.) روز بعد امکان تصادف بيشتري دارد و خسارت ناشي از آن نيز قابل توجه مي باشد.

 طرح حمایتی فروزش‌پخش تنها به حوزه فعالیت های داخلی شرکت محدود نشده و با بکارگیری بسته بندی مناسب، بهینه و قابل بازیافت از هدر‌ رفت مواد و انرژی جلوگیری کرده و از محیط زیست و منابع طبیعی حفاظت می‌نماید.

screen-heater