محصولات

بخاري درجا (Self Heater Engine – Parking Heater) وسيله اي است که در خودرو نصب مي­شود و گرمايش کابين خودرو را در زمان توقف با مصرف سوخت اندک تامين مي­کند و با سليقه راننده قابل تنظيم است و موجب کاهش مصرف سوخت ،کاهش آلايندگي ، کاهش استهلاک، رفاه براي رانندگان محترم ميشود.

شر کت فروزش پخش موفق به طراحی و تولید مدل های مختلف بخاری درجا برای انواع وسایل حمل و نقل با کارکرد های مختلف شده است. این بخاری بویژه برای گرم کردن کابین و محل استراحت رانندگان کامیون‌ها، وسایل حمل و نقل مسافر مانند اتوبوس و ون ، انواع تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، راهسازی و تجهیزات حمل و نقل کالا مانند قطار و انواع  بارکش‌ها مناسب می‌باشد و دمای مطلوب محفظه ذخیره و نگه داری بار را فراهم می‌سازد. بخاری‌های فروزش پخش کاملا از الگوریتم کنترل دمای فازی پیروی می‌کنند و بدون درگیر کردن موتور شروع به گرمایش و تولید دمای مطلوب میکند. این بخاری‌ها با کارکرد عالی و بدون صدا، مصرف حداقل مقدار سوخت ، قابلیت نصب در داخل، خارج و یا محل مناسب دیگر محصول بی‌نظیری جهت راحتی و آسایش مصرف کنندگان  فراهم آورده است.

مدل های مختلف بخاری درجا شامل  NDA01، DA01، DA03، BA01 هریک مناسب با نوع نیاز و متناسب با نوع خودرو و وسیله نقلیه با توان های حرارتی، دبی خروجی و نوع سوخت طراحی و تولید  شده‌اند، شما می‌توانید جهت مطالعه بیشتر از بخش دانلودها مشخصات فنی را مطالعه فرمائید همچنین کارشناسان فروش شرکت فروزش پخش آماده راهنمایی و کمک به شما عزیزان می‌باشد.

بخاری درجا
بخاری درجا

افتخار ما ارائه محصولات و خدمات مورد نیاز شماست.