ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته صبح روز یکشنبه 1401/9/27 با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی در تالار شبستان مصلی امام خمینی (ره) افتتاح شد.

شرکت کنندگان در ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

در این نمایشگاه 311 شرکت دولتی و خصوصی از حوزه‌های جاده‌ای، دریایی، هوایی، ریلی، حمل‌ونقل ترکیبی و هوشمند، راه‌سازی، مهندسی و ساختمانی و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها حضور دارند. این نمایشگاه به مدت 3 روز در تالار شبستان مصلی امام خمینی (ره) برگزارشد.

حضور شرکت های دانش بنیاد در
حضور شرکت های دانش بنیاد در

هدف فروزش پخش از شرکت در نمایشگاه

هدف از ورود به ششمین نمایشگاه حمل و نقل ،لجستیک و صنایع برای شرکت فروزش پخش معرفی هرچه بیشتر خود به دیگر خودرو سازان و قطعات تولیدی خود که بخاری درجای خودروهای سنگین می باشد.با ارائه پک کامل از بجاری های در جای فروزش پخش .

همچنین در این نمایشگاه شرکت های کشتی رانی ، هواپیمایی و نظامی، قطار نیز وجود داشتن ، که شرکت فروزش پخش در نظر داشته تا دستگاه تولیدی خود (بخاری درجا) را در معرض دید این شرکت ها نیز قرار دهد به دلیل اینکه این دستگاه تولیدی قادر می باشد به  موارد ذکر شده بالا خدمات ارائه بدهد.

نتایج بدست آمده از این نمایشگاه 

معرفی سیسنم گرمایشی فروزش پخش به شرکت ها و اورگان ها نامبرده، که استقبالی خوبی از این بخاری شد ، که میتوان از شرکت های که استقبال نمودن تقدیر و تشکر نماییم.

تعدادی از این شرکتهای می توان نامبرد

1. شرکت ایرانخودرو دیزل
2.شرکت سایپا دیزل
3. شرکت امیکو
4. شرکت ذوب اهن اصفهان
5. شرکت خاتم الانبیا

اختتامیه ششمت دوره نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

و در نهایت دریافت لوح تقدیر و تشکر از نمایشگاه حمل و نقل ،لجستیک و صنایع وابسته بعنوان اولین و تنها ترین شرکت دانش بنیان در سطح کشور عزیزمان که توانسته بخاری درجا را تولید نماید.که با برندهای اروپایی در حال رقابت می باشد.
در پایان ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با تقدیر از دست اندرکاران این رویداد به کار خود پایان داد.

جهت تهیه محصول مورد نظر خود کافیست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن کارخانه : 02637775380 –  02637775380

شماره همراه :091092302

09911154562 – 09203017644

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =