روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش

روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش: شرکت پخش فروش یک شرکت پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید و توزیع طیف گسترده ای از سیستم های گرمایشی خودرو اعم از کامیون، وانت، اتوبوس، قطار، کشتی و … تخصص دارد. این شرکت در سال 1376 تاسیس شد. و از آن زمان تاکنون به یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان سیستم گرمایشی خودرو یا بخاری پارکینگ در ایران تبدیل شده است.

 

روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش

شرکت فروزش پخش یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی و پخش کننده بخاری درجا (Parking heater) در ایران است. این شرکت با تلاش و تحقیقات بسیار، توانسته است به یکی از برترین تولید کنندگان بخاری درجا(Parking heater) در ایران تبدیل شود. بخاری درجا (Parking heater) یکی از دستگاه هایی است که برای گرم کردن داخل خودرو استفاده می شود. این دستگاه باعث گرم شدن داخل خودرو می شود و به این ترتیب، راننده و مسافران در شرایط سرد زمستانی از آن استفاده می کنند.

شرکت فروزش پخش با تولید بخاری درجا (Parking heater) با کیفیت و با قابلیت های متنوع، توانسته است جایگاه خود را در بازار تولید و پخش این دستگاه ها به دست آورد. این شرکت در زمینه تولید بخاری درجا (Parking heater) با قابلیت های مختلف فعالیت دارد که شامل انواع بخاری درجا (Parking heater) دیزلی و بنزینی، با قابلیت های مختلف نظیر کنترل از راه دور، زمان بندی شده، خودکار و … می باشد. با توجه به کیفیت بالا و قابلیت های متنوع دستگاه های Parking heater تولیدی توسط شرکت فروزش پخش، این شرکت توانسته است جایگاه خوبی در بازار تولید و پخش این دستگاه ها به دست آورد. همچنین، با ارائه خدمات پس از فروش مناسب و به موقع، این شرکت توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد و بازار خود را گسترش دهد.

روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش تاریجچه
روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش

تارخچه تاسیس شرکت فروزش پخش

این شرکت برای اولین باردر ایران و در خاورمانه اقدام به طراحی و تولید بخاری‌های درجا(Parking heater) کرده است . این شرکت در سال 1376 (1997 میلادی) با هدف طراحی و تولید محصول پاک و ایرانی تاسیس شد و هم اکنون بیش ازدو ده ( 26سال) است که در این عرصه فعالیت دارند. شرکت فروزش پخش جزو شرکت های دانش بنیان می باشد. بنیان گذار شرکت آقای مهندس محمد عنایتی هستند. با استفاده از مهندسی معکوس توانسته به تکنولوژساخت بخاری درجا (Parking heater) دست یابد و با تحقیقات زیاد توانسته به فرمول منحصربه فرد خود به صورت ایرانی شده دست پیدا کند .

روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش و اهداف
روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش

اهداف شرکت فروزش پخش شرکت

فروزش پخش در بدو شروع فعالیت خود برنامه خود را بر این اساس قرارداد که ابتدا منطق طراحی این نوع از بخاری ها را دریافت کند .

در مرحله دوم :با الهام گرفتن از بهترین برند های اروپایی که سال های زیادی تجربه این کار را داشتن شروع به تولید محصولات خود کردیم . در مرحله بعدی بااستفاده ازتجربیات تولید کنندهای داخلی که در تولید های مختلف تجربیات طولانی داشتن به توانند از آن ها برای تولید زیر مجموعه ها و قطعات مورد نیاز این محصول را تولید کنند. فروزش پخش با برخورداری از تیم پژوهشی و تولیدی متخصص و مجرب و استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات و آخرین استاندارها،توانسته است روز به روز در میدان رقابت موفق ترعمل کند و محصولی با کیفیت تری و مطابق با نیاز مشتری را تولید و عرضه نماید.

بجاری درجا چیست؟

بخاری درجا یا همان (Parking heater) به بخاری های اتلاق می شود که مصتقل از موتور خودرو یا هر وسیله نقلیه دیگر فقط جهت گرم کردم کابین وموتورخودرو استفاده می شود . انواع مدل های بخاری درجا (Parking heater) فروزش پخش شرکت فروزش پخش تا کنون مدل‌های مختلفی از بخاری‌های درجا (Parking heater) توسط این تیم تولید شده است که از عمده آنها می‌توان مدل‌های NDA01,ST01،DA01،DA03،BA01 را برشمرد.

روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش و مدل st
روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش

مدل ST01

این مدل از مدل های است که در حال تولید می باشد. وازسری جدید تیم تولیدی تحقیقاتی فروزش پخش می باشد. در تولید سری ST به عنوان جد ید ترین تولیدات شرکت، سعی مضاعفی بر ارتقای کیفی این محصولات رفته و در نتیجه سلسله مزیت هایی بر این نوع از بخاری، چه در مقایسه با دیگر تولیدات شرکت و چه محصولات مشابه آلمانی مقرر گشته است:

مزیت مدل ST01

در مرحله اول به علت ارتقای سیستم کنترلی شمع در مدار، خرابی شمع در این مدل بسیار کاهش و درهمچنین کیفیت موتورهای فن نیز به خوبی افزایش یافته است. از جمله مزیت دیگر ومهم در سری ST این است که برد در اثر وجود اتصالات به هیچ وجه آسیب ندیده و خراب نخواهد گردید. مقاومت این بردها نیز در برابر انواع noise بسیار بالا است.

و مزیت دیگر در مورد دسته سیم ها است. دسته سیم ها از لحاظ کیفی و مقاومتی به گونه ای بهبود یافته اند که اتصال اشتباه دسته سیم ها یا اتصال کوتاه فقط موجب خاموش شدن بخاری می شود، این در حالی است که محصول مشابه آلمانی در این شرایط دچار آسیب دیدگی و خرابی خواهد گردید. علاوه براین شاهد ارتقای کیفیت پمپ ها و ولوم ها جهت تنظیم بهتر دمای بخاری هستیم تا بتوانیم گرمای مطبوعی را به فراخور این ارتقای کیفیت به مشتریان هدیه دهیم.

روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش مدل های قدیمی
روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش

مدل BA01

این مدل یکی از مدلهای قدیمی فروزش پخش است که درحال حاضر تولید نمی شود و فقط خدمات پس از فروش دارد . مدلBA01 با اندازه 125*133*360 و مصرف سوخت بنزین برای انواع وسایل نقلیه 12 و 24 ولتی مناسب می‌باشد. این مدل بخاری فروزش پخش با مصرف سوخت حدودا 0.2 لیتر بر ساعت و با توان حرارتی 2200 وات وسیله گرمایشی مناسبی برای شما در روزهای سرد پائیز و زمستان می‌باشد.

مدل NDA01

این مدل NDA01از مدل های قدیمی فروزش پخش است. درحال حاضر تولید نمی شود و فقط ازخدمات پس از فروش برخورداراست. بخاری درجا مدل NDA01با اندازه 125*133*360 و مصرف سوخت نفت و گازوئیل مناسب برای انواع وسایل نقلیه 12 و 24 ولتی بویژه برای کامیون‌ها و بارکش‌ها می‌باشد. این مدل بخاری فروزش پخش با مصرف سوخت حداکثر 0.27 لیتر بر ساعت و با توان حرارتی 2200 وات وسیله گرمایشی مناسبی برای شما در روزهای سرد پائیز و زمستان می‌باشد.

مدلDA01

مدل DA01از مدل های قدیمی این شرکت می باشد. درحال حاضر تولید نمی شود و فقط ازخدمات پس از فروش برخورداراست. این مدل بخاری فروزش پخش با مصرف سوخت حداکثر 0.21 لیتر بر ساعت و با توان حرارتی 1800 وات وسیله گرمایشی مناسبی برای شما در روزهای سرد پائیز و زمستان می‌باشد. فروزش پخش ضامن سلامتی،امنیت و آرامش شما در جاده‌های زمستانی است.

روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش و ولم
روند سیر تکامل شرکت فروزش پخش

ولوم کنترل دما

تمامی بخاری‌های فروزش پخش دارای کنترلرهای دمایی کوچکی به نام ولوم هستند. این کنترلرها هوشمند بوده و مجهز به سنسورهای دیجیتالی می باشند که به شما امکان می‌دهند به راحتی دمای مورد نیاز کابین خود را تنظیم و در روزهای سرد و برفی از سفر خود لذت ببرید. بخاری مدل NDA01 مجهزبه ولوم مدل NDA میباشد.

ویژگی های ولوم

1.مجهز به سنسور دمای محیط

2.مجهز به سنسور دمایی دیجیتال

3.مجهز به کلید روشن و خاموش

4.مجهز به کلید تنظیم کننده دما

5.مجهز به کلید روشن کننده فن و گردش هوا

6.مجهز به سیستم هشدار هنگام بروز مشکل در بخاری

7.مجهز به برنامه کنترلر ولتاژ که به هنگام افت ولتاژ بخاری به صورت اتوماتیک خاموش میگردد.

8.مجهز به LED های هوشمند هشداردهنده که به هنگام بروز خطا و یا نیاز به سرویس کد مخصوص می‌دهد.

 

استانداردهای شرکت فروزش پخش

این شرکت در راستی جذب بازرهای بیشترو افزایش کیفیت بیشتر محصول تلاش بر این داشت که استانداردها و تائیدیه های مرتبط با این محصول را با این محصول را اخذ کنند. فروزش پخش علاوه بر اخذ استاندارد ملی ISIRI از موسسه ملی استاندارد ایران، موفق به کسب تائید یه‌های مدیریت کیفیتISO 9001 و ISO TS، تائید یه TA از TUV NORD آلمان، تائید یه‌های داخلی و خارجی کیفیت محصولات از جمله استاندارد اروپائی ECE 324R122 از TUV NORD آلمان و پروانه موسسه ملی استاندارد… شده است.

هم اکنون فروزش پخش تامین کننده اصلی سیستم گرمایشی شرکت ایران خودرو دیزل بوده و به صورت موردی نیاز سایر تولید کنندگان داخلی چون کاریزان خودرو، سایپا دیزل، کاوه خودرو، گواه و….و مصرف بازار را تامین می‌کند.

 

 

چشم انداز شرکت فروزش

در برنامی آینده شرکت افزایش تیراژ تولید باتوجه به قیمت های رقابتی محصولات این شرکت با شرکت های مشابه و همراه با افزایش کیفیت برای جدب بازارهای خارجی مانند کشورهای آسیایه میانه و کشور های سرد سیر منطقه قراردادیم . با توجه برتوان شرکت و شناخت نیازو کیفیت بهتر تلاش داریم درمسیر ارتقاع بیشتر گام برداریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =