قطعات بخاری درجا

شرکت فروزش پخش

شرکت فروزش پخش یک شرکت تولید کننده بخاری درجا (Parking heater)است که در ایران فعالیت می کند. این شرکت در سال 1376 تاسیس شده است و از آن زمان به بررسی نیازهای مشتریان در زمینه گرمایش در فصل سرما می پردازد.
شرکت فروزش پخش با توجه به نیاز مشتریان، بخاری های درجا با قدرت های مختلفی را تولید می کند. همچنین این شرکت به صورت مستمر به بهبود کیفیت محصولات خود و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود توجه دارد.

بخاری درجا فروزش بخش

این بخاری درجا شامل قطعات مصرفی و قطعات اصلی می باشد .

از جملت قسمت های اصلی :یونیت بخاری درجا است،پنل کنترلش، وقلب بخاری  درجا پمپ آن است ،که هر کدام مشخصات خودشون دارن که این سه قلم شامل گارانتی می شود به شرطی که رانندگان این سه قسمت را دستکاری نکنند.

یه سری قطعات مصرفی وجود دارد که به مرور زمان از بین می روند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لوله فریزر ، دست سیم ، لوله ورودی هوا ، لوله خرطومی بخاری ، قطعات منفصله که برای نصب بخاری مصرف می شود ،شلنگ سوخت ، دریچه و پیدریچه،

این قطعات اورجینال هستند و سریع خراب نمی شوند زیرا  قطعاتی که ما استفاده می کنیم از بهترین برند وبا کیفیت ترین برند های بروز دنیا استفاده می شود.

این قطعات شامل گارانتی نمی شود زیرا رانندگان عزیز می توانند اینها را دفرمه کنند و این از گارانتی خارج شود.

قطعه اصلی بخاری درجا یونیت است که این بخاری درجا شامل سه قطعه اصلی ویک قطعه جامه است که میشه بهش گفت پوسته وفن که قابل مشاهده نیست، رانندگان عزیزی که از بخاری درجا شرکت فروزش بخش استفاده میکنند به هیچ وجه خودشان اقدام به تعمیر دستگاه نکنند و بهتره که نمایندگی مجاز ما به سراسر کشور مراجعه کنید.

زیرا اگر شما بخواهید خودتان بخاری درجا را تعمیر کنید اگر لیبل ویا پلمپش باز بشه آن از گارانتی خارج می شود.

بخاری درجا از شرکت فروزش بخش دو سال گارانتی دارد گارانتی به این معنی نیست که بخاریتون اگه خرابی شد براتون تعمیر کنه شرکت فروزش بخش با توجه به ویژگی خود گارانتی قطعه  نو را برای شما کنار می گذارد.

نکته قابل توجه اینجاست که هر قطعه 6 ماه گارانتی دارد.کنترل پنلش دارای سه دکمه است دکمه اول برای استارتشه دکمه وسط برای خاموش کردن ودکمه آخر برای فنش برای تهویه هوا میشه استفاده کرد اینم مد نظرتون باشه بخاری درجای ایرانی به صورت اتومات کار می کنه یعنی اگر شما روشن کردید توسط نام وسط اومدید درجه را روی درجه دلخواه خود قرار دادید معادل 15 تا 35 میل قابل تنظیمه شما اگر گذاشتید و تنظیم شد نیازی نیست بخاری را به صورت دستی خاموش کنید اینجا بخاری به صورت اتومات خاموش می شود.

زمانی که بخاری به پایین ترین سطح خود رسید خودش شروع به  استارت میکند. داخل یونیت از سه قلم جنس استفاده می کنیم :

1- یدونه برد الکترونیک که به مغز بخاری شناخته می شود.

2- شمع 24 ولتی

3- وسنسور حرارت

که هر کدام دچار ایراد شوند علائم خاص خودشان را دارند.

 این بخاری درجا را چگونه می توانیم بخریم و چگونه تهیه کنیم؟

شما می توانید به آدرس سایت بروید وبا کارشناس ما صحبت کنید واین بخاری را تهیه کنید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعت جوابگو شما هستند.

برخی از قطعات بخاری درجا ایرانی  به صورت مصرفی هستند  شامل گارانتی نمی شوند، قابل تاکید است که این قطعات از جنس عالی هستند و اینکه می گوییم مصرفی است به این معنی  نیست که به مرور زمان می خواهند خراب شوند.برخی از این قطعات شامل:

1- شلنگ باریک که از جنس بولیمبر است  به هیچ عنوان خراب نمی شود، این محصول در برابر سرما و گرما مقاومه و نور خورشید. علت خراب شدن  آن این است که رانندگان عزیز برای باز کردن شلنگ خو دست به آن میزنند که باعث میشود دفرمگی در ورود و خروج شلنگ میزان سوخت آن که به بخاریتون برسه کم ویا زیاد بشه و باعث از بین رفتن می شود.

2- شیلنگ ورودی هوا که این هم محصول مصرفی است واین قطعه هم مقاومت بالایی دارد هم انعطاف پذیری خوب.

3- لوله اگزوز فریزیبل است این محصول در دما بسیار بالایی قرار میگیرد چون قسمت خروجی گرمای اگزوز را داره میده به هیچ عنوان سعی کنید این لوله را دفرمه نکنید جلوی خروجی هوا گرفته نشه و چیزی داخلش نذارید چون این محصول حرارتی است سعی کنید با بخش های دیگر فاصله داشته باشد.

4- میشه دست سیم اگر خودرو شما به صورت شرکتی دارای بخاری درجا ایرانی باشه شما این دست سیم را مشاهده می کنید که از زیر کابین رفته ولی اگر به صورت بازاری باشه این دست سیم قابل رویت است لطفا هیچگونه تغییری به این دست سیم ندهید چون سیستم جوری طراحی شده که اگر یک سیم آن را تغییر دهید باعث شه بخاری تون عملا از کار بیفتد.و این دست سیم به صورت مصرفی هستش و هر گونه تغییر بر روی این دست سیم باعث میشه خود یونیت بخاری درجای شما از گارانتی خارج شوه اینم مد نظر داشته باشد.

5- دریچه و پایه دریچه هستش که از جنسه عالی استفاده شده مقاومت خیلی بالا دما را دارد و میشه کامل گفت که خرابی ندارد ولی مصرفی و شامل گارانتی نمیشه.

6- لوله خرطومی هوای  گرم است که به طریق این لوله خرطومی هوای گرم وارد خودرو میشه این محصول قابلیت انعطاف پذیری دارد که دفرمگی توش ایجاد میشه که اگر دفرمه بشه هوای گرم بر میگرده ومحیط بخاری بیش از حد گرم می شود و باعث میشه بخاری سریع خاموش شود.

7- قطعات بعدی قطعات منفصله است که برای نصب بخاری به کار میرود که چیزی است که به هیچ عنوان دارای گارانتی نمی شود،

حتما بدانید جایی که بخاری نصب کردید هیچ گونه وسیله ای در اطرافش نباشد حداقل باید با هر جسمی 30 سانت الی 10 سانت فاصله داشته باشد.

 بخاری درجای ایرانی دارای 18 ماه گارانتی و10 سال خدمات پس از فروش است که 3 قطعه ی  اصلی که شامل گارانتی می شود،

کلید بخاری درجا ،پمپ و خود یونیت می باشد ، حالا چه چیزی باعث می شود که این سه قلم از گارانتی خارج شود.

هرگونه شکستگی پارگی سیم کلیدی باعث می شود از گارانتی خارج شود در غیر این صورت اگر کلید به مشکل برخورد شامل گارانتی می شود.

پمپ به چه صورت است؟

باید بدانید که پمپ به راحتی خراب نمی شود رانندگان عزیزی که در مناطق سردسیر گیر می کنند اقدام به باز کردن سوپاپ این پمپ می کنند که گازوئیل بهتری بکشه . که این دست کاری سوپاپ باعث می شود که از گارانتی خارج شود ،دفورمگی و شکستگی این قسمت باعث می شود که به صورت کامل از گارانتی خارج شود.این قطعه خیلی قطعه مهم در بخاری درجا است ، در واقع قلب بخار این قطعه است که اگر این قطعه رو دستکاری کنید ممکن است دچار خرابی بخاری درجا شود.

و خود یونیت بر روی یونیت یک لیبل  Q.C دارد که شما نباید این لیبل را به هیچ عنوان سعی کنید بکنید که اگه این قسمت پاره شود از گارانتی خارج می شود.

مخطوط شدن لیبلکه سریال دارد باعث می شود که از گارانتی خارج شود ،شکستگی در ظاهر بخاری و پارگی سیم و یا جابجایی دسته سکوت برق باعث می شود که از گارانتی خارج شود.

در غیر این صورت شرکت فروزش بخش به شما 18 ماه گارانتی می دهد.

قیمت قطعات بخاری درجا به علت تنوع زیاد قطعات و برندهای مختلف، متفاوت است و می‌تواند بسته به نوع قطعه، برند و کیفیت آن، متغیر باشد. اما در کل، بعضی از قطعات بخاری درجا که بیشترین استفاده را دارند شامل قطعاتی مصرفی می‌باشند.
برای خرید قطعات بخاری درجا می‌توانید با تماس با شرکت تولید کننده بخاری درجا (فروزش پخش)یا نمایندگی‌های آن، اطلاعات بیشتری درباره قیمت و نحوه خرید قطعات بخاری دریافت کنید.

بخاری مدل DA01

قیمت قطعات بخاری درجا

قیمت قطعات بخاری درجا بستگی به نوع دستگاه بخاری درجا و نوع قطعاتی که نیاز است، دارد. همچنین، قیمت قطعات بخاری درجا ممکن است با توجه به شرکت سازنده و فروشنده قطعات نیز متفاوت باشد.

به طور کلی، قطعات بخاری درجا ر شامل قطعات الکتریکی مانند سنسورها، موتورها، کنترلرها، و همچنین قطعات مکانیکی مانند لوله‌ها، آداپتورها، و بخاری‌ها هستند.

بنابراین، برای دقیق‌تر شدن قیمت قطعات بخاری درجا ، بهتر است با فروشندگان و تامین کنندگان قطعات(فروزش پخش) تماس بگیرید واز قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید.

انواع قطعات بخاری درجا 

قطعات بخاری درجا ممکن است در مدل ها و برندهای مختلف متفاوت باشد، اما در کل می توان به برخی از قطعات عمده بخاری درجا اشاره کرد که عبارتند از:

توری شمع بخاری درجا
توری شمع بخاری درجا

1.توری شمع

توری شمع در بخاری درجا به یکی از مشکلات رایج در بخاری‌های گازی یا الکتریکی اشاره دارد. این مشکل معمولاً به دلیل تجمع زیاد هوای سرد درون بخاری و عدم تنظیم مناسب دمای حرارتی درون آن رخ می‌دهد. بدون تهویه کافی، هوای سرد درون بخاری از طریق لوله‌های تهویه خارج نمی‌شود و باعث تجمع درون بخاری می‌شود. در نتیجه، شعله بخاری ضعیف و ناپایدار می‌شود و توری شمع در بخاری درجا شکل می‌گیرد.

2.واشر نسوز تشدید کننده

واشر تشدید کننده بخاری درجا
واشر تشدید کننده بخاری درجا

واشر نسوز تشدید کننده در بخاری درجا یک قطعه کوچک و مهم در بخاری‌های گازی و الکتریکی است که بین تشدید کننده و شعله بخاری قرار می‌گیرد. این واشر از جنس مقاوم در برابر حرارت بالا (مثلاً کربن سیلیکاتی) ساخته شده است و در برابر آتش و حرارت بالا مقاوم است.

تشدید کننده در بخاری یک قطعه مهم است که باعث افزایش فشار گاز در بخاری و ایجاد شعله قوی‌تر می‌شود. اما در برخی موارد، شعله بخاری به دلیل داشتن فشار بالا و دمای بالا می‌تواند باعث آسیب به وسایل‌های دیگر بخاری شود. به همین دلیل، واشر نسوز تشدید کننده بین تشدید کننده و شعله بخاری قرار می‌گیرد تا از آسیب دیدن و خراب شدن سایر قطعات بخاری جلوگیری کند.

3.برد الکترونیکی

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی

برد الکترونیکی در بخاری درجا، یکی از قطعات الکترونیکی حیاتی است که برای کنترل عملکرد بخاری و تنظیم درجه حرارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برد الکترونیکی به صورت یک برد الکترونیکی کوچک در بخش کنترل بخاری قرار می‌گیرد و با استفاده از اتصالات الکتریکی، با بخش‌های دیگر بخاری ارتباط برقرار می‌کند.

هدف از نصب برد الکترونیکی در بخاری، کنترل عملکرد بخاری و تنظیم درجه حرارت  است. این برد الکترونیکی، معمولاً با استفاده از سنسورهای دما و فشار، اطلاعات لازم از داخل بخاری جمع‌آوری می‌کند و بر اساس این اطلاعات، درجه حرارت و زمان پخت را تنظیم می‌کند.

5.پمپ مکنده

پمپ مکنده در بخاری درجا، یکی از قطعات اصلی و حیاتی در بخش مکانیکی بخاری است که برای تأمین هوای بخاری و بالا بردن فشار هوا در داخل بخاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پمپ معمولاً در بخش مکانیکی بخاری و در نزدیکی بخش سوختگیری نصب می‌شود و با استفاده از اتصالات لوله‌ای، به بخش هوایی بخاری متصل می‌گردد.

6.مجموعه کلید(ولوم)مدل DA

مجموعه کلید (ولوم) مدل DA در بخاری درجا، یکی از قطعات الکترونیکی و حساس در بخش کنترل بخاری است که برای کنترل ولتاژ و جریان بخاری و تنظیم درجه حرارت و زمان پخت غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مجموعه کلید در بخش کنترل بخاری قرار می‌گیرد و با استفاده از اتصالات الکریکی، با بخش‌های دیگر بخاری ارتباط برقرار می‌کند.

هدف از نصب مجموعه کلید (ولوم) مدل DA در بخاری، کنترل ولتاژ و جریان بخاری و تنظیم درجه حرارت و زمان است. این مجموعه کلید با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و با دقت بالا، به کاربر امکان کنترل دقیق تر بخاری و تنظیم درجه حرارت را می‌دهد.

واشر زیر فن بخاری درجا
واشر زیر فن بخاری درجا

7.واشر فن

واشر فن در بخاری درجا، یکی از قطعات مهم در بخش فن بخاری است که برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل فن و همچنین جلوگیری از نشت هوا از بخش فن استفاده می‌شود. واشر فن معمولاً از موادی مانند پلاستیک یا فلز ساخته شده است و شکلی دایره‌ای دارد. این قطعه برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل فن و همچنین جلوگیری از نشت هوا از بخش فن استفاده می‌شود.

8.مجموعه ولوم NDA01

 

مجموعه ولرم بحاری در جا
مجموعه ولرم بخاری در جا

مجموعه ولوم NDA01 یکی از قطعات الکترونیکی در بخش کنترل بخاری درجا است که برای تنظیم درجه حرارت و زمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مجموعه کلید برای کنترل ولتاژ و جریان بخاری نیز به کار می‌رود. مجموعه ولوم NDA01 شامل چندین کلید و ولوم است که با استفاده از آن ها، کاربر می‌تواند درجه حرارت و زمان  را تنظیم کند. این مجموعه کلید به عنوان یکی از قطعات حیاتی در بخش کنترل بخاری درجا بسیار مهم است.

مجموعه پوسته اصلی
مجموعه پوسته اصلی

9.مجموعه پوسته اصلی

مجموعه پوسته اصلی در بخاری درجا، یکی از قطعات مهم و حیاتی در ساختار بخاری است که برای حفظ ایمنی و عملکرد صحیح بخاری بسیار مهم است. پوسته اصلی بخاری، شامل قطعاتی مانند شیشه، فلز و پلاستیک است که با هم ترکیب شده‌اند و برای حفظ ایمنی و عملکرد صحیح بخاری بسیار مهم هستند.

شیشه پوسته اصلی در بخاری درجا، برای حفظ ایمنی بخاری بسیار مهم است. شیشه باید از مواد با کیفیت و مقاوم ساخته شده باشد تا بتواند در برابر دمای بالا و فشار بخار مقاومت کند. همچنین، شیشه باید تمیز و سالم نگهداری شود تا بخاری

به صورت صحیح کار کند.

10.پایه و دریچه چرخشی

پایه و دریچه چرخشی
پایه و دریچه چرخشی

پایه و دریچه چرخشی در بخاری درجا، بخشی از ساختار بخاری است که برای چرخش بخاری به گونه‌ای که بتوان دما را به خوبی توزیع کرد و همچنین جلوگیری از گرما در یک جا باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پایه چرخشی بخاری درجا، همانطور که از نامش پیداست، پایه‌ای است که بخاری روی آن قرار می‌گیرد و به وسیله‌ی آن بخاری قابل چرخش است. این پایه در بخش پایین بخاری قرار دارد و معمولاً یک یا چندین دریچه چرخشی از جنس پلاستیک باکیفیت طراحی شده است.

قیف جلویی
قیف جلویی

11.قیفی چیست ؟

 

12.دسته سیم بلند

دسته سیم بلند بخاری درجا
دسته سیم بلند بخاری درجا

دسته سیم بلند در بخاری درجا، یکی از اجزای مهم و حیاتی در ساختار بخاری است که برای قرار دادن  در داخل بخاری و همچنین جلوگیری از تماس مستقیم آن‌ها با زمینه بخاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 

پوسته بالایی بخاری درجا
پوسته بالایی بخاری درجا

13.پوست روئی

پوست روئی (Parchment paper) یک نوع پلاستیک ضخیم و مقاوم است که دور تمام قطعات بخاری قرار می گیر .  این پسته در قسمت بالای قرار می گیرد و باید با پوسته پایین قل شود .

 

 

 

14.پوسته زیرین

پوسته زیرین بخاری درجا
پوسته زیرین بخاری درجا

پوسته زیرین (Bottom Crust) در بخاری درجا به معنای پوسته زیرین یا پایه‌ی هست که با پوسته بالا   متصل می شودو کل محصول در آن قرار می گیرد .

 

 

 

شمع بخاری درجا
شمع بخاری درجا

15.شمع

16.خارسنسور

خارسنسور
خارسنسور

خارسنسور (Thermocouple) یک حسگر دما است که برای اندازه‌گیری دمای بخاری درجا استفاده می‌شود. با استفاده از خارسنسور، می‌توان دمای بخاری را به دقت اندازه‌گیری کرده و در صورت نیاز، تنظیمات دمایی بخاری را تنظیم کرد.
استفاده از خارسنسور در بخاری درجا، مزایایی دارد. اولاً، با استفاده از خارسنسور، می‌توان دمای بخاری را به دقت اندازه‌گیری کرد و تنظیمات دمایی را برای پخت و پز مواد غذایی بهینه کرد. ثانیاً، خارسنسور به عنوان یک حسگر دقیق، می‌تواند به شماطمینان بیشتری در مورد دمای بخاری و پخت و پز مواد غذایی در بخاری درجا منجر شود.

واشر آبندی کف بخاری
واشر آبندی کف بخاری

17.واشر آببندی

واشر آببندی در بخاری درجا از اجزای مهمی است که برای جلوگیری از نفوذ آب و بخار به داخل بخاری استفاده می‌شود. این واشر، در نقاطی که لوله‌ها و سیم‌های بخاری به بخش‌های دیگری از بخاری متصل می‌شوند، نصب می‌شود و به عنوان یک مانع برای جلوگیری از نفوذ آب و بخار به داخل بخاری عمل می‌کند.

استفاده از واشر آببندی در بخاری درجا، مزایایی دارد. اولاً، با استفاده از واشر آببندی، می‌توان جلوی نفوذ آب و بخار به داخل بخاری را گرفت و در نتیجه، از خطراتی که ممکن است به دلیل نفوذ آب و بخار به داخل بخاری برای سلامتی و                                                                         ایمنی کاربران و بخش‌های مختلف بخاری به وجود آید، جلوگیری کرد. همچنین، با                                                                      استفاده از واشر آببندی، می‌توان عمر بخاری را افزایش داد و از خرابی و خطراتی                                                                        که ممکن است به دلیل نفوذ آب و بخار به داخل بخاری به وجود آید، جلوگیری کرد.

18.واشر آببندی لوله سوخت

واشر آببندی لوله سوخت
واشر آببندی لوله سوخت

واشر آبندی لوله سوخت در بخاری درجا یک واشر آببندی است که در نقطه‌ای که لوله سوخت به بخش‌های دیگری از بخاری متصل می‌شود، نصب می‌شود. هدف از نصب واشر آبندی لوله سوخت، جلوگیری از نفوذ آب و بخار به داخل بخاری و کنترل جریان سوخت درون لوله سوخت است.

استفاده از واشر آبندی لوله سوخت در بخاری درجا، مزایایی دارد. اولاً، با استفاده از واشر آبندی، می‌توان جلوی نفوذ آب و بخار به داخل بخاری را گرفت و در نتیجه، از خطراتی که ممکن استبه دلیل نفوذ آب و بخار به داخل بخاری برای سلامتی و ایمنی کاربران و بخش‌های مختلف بخاری به وجود آید، جلوگیری کرد.

قالپاق
قالپاق

19.قالپاق

 

20.مجموعه سنسور

مجموعه سنسور بخاری در جا
مجموعه سنسور بخاری در جا

مجموعه سنسور در بخاری درجا شامل یک سری سنسورهایی است که در بخش‌های مختلف بخاری نصب می‌شوند تا اطلاعاتی مانند دما، فشار، رطوبت و غیره را اندازه‌گیری کنند و به کنترلر بخاری ارسال کنند. کنترلر بخاری سپس با تحلیل این اطلاعات، بخش‌های مختلف بخاری را به صورت خودکار کنترل می‌کند و عملکرد بهینه بخاری را تضمین می‌کند.

سنسورهای مورد استفاده در بخاری درجا، شامل سنسورهای دما، فشار، رطوبت، سطح آب، جریان، مغناطیسی و غیره هستند. این سنسورها به صورت بی‌سیم یا باسیم نصب می‌شوند و به کنترلر بخاری وصل می‌شوند.

لوله ورودی هوا
لوله ورودی هوا

21.لووله ورودی هوا

در برخی مدل‌های بخاری درجا، لوله ورودی هوا برای تأمین هوای تمیز و سالم به داخل بخاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله‌ها معمولاً از جنس فلزی، مانند فولاد، آلومینیوم یا مس ساخته می‌شوند و برای ایجاد جریان هوای سالم به داخل بخاری به کار می‌روند. لوله ورودی هوا می‌تواند به صورت داخلی یا خارجی از بخاری نصب شود و بسته به نیاز و شرایط محیطی ممکن است اندازه و طول متنوع داشته باشد.

22.درپوش ورودی

درپوش ورودی
درپوش ورودی

درپوش ورودی در قطعات بخاری درجا یکی از قطعات مهم و حیاتی بخاری درجا است که برای دسترسی به داخل بخاری استفاده می‌شود. درپوش ورودی از جنس فلزی (به طور معمول فولاد) ساخته شده است و به شکلی طراحی شده است که بتوان آن را به راحتی باز و بسته کرد.

درپوش ورودی به صورت دو قسمت طراحی شده است که یکی از قسمت‌ها به صورت ثابت و دیگری به صورت متحرک (بازویی) بر روی بخش ثابت نصب می‌شود. با جابجایی قسمت متحرک درپوش ورودی، فضایله‌ی قالپاق قابل دسترسی می‌شود و می‌توان غذا را در داخل آن قرار داد.

پنبه نسوز
پنبه نسوز

23.پنبه نسوز

پنبه نسوز یا نسوزکننده، یکی از قطعات مهم و حیاتی در بخش داخلی بخاری درجا است که برای جلوگیری از ایجاد آتش سوزی و ایمنی بیشتر در بخش داخلی بخاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پنبه نسوز معمولاً از الیاف سیلیکاتی، اکریلیک، یا پلی‌استر ساخته می‌شود که توانایی مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و آتش را دارا هستند. این قطعه به صورت لایه‌ای بر روی داخل قالب قالپاق در بخش بالایی بخاری درجا قرار می‌گیرد .

24.دسته سیم کوتاه

دسته سیم کوتاه
دسته سیم کوتاه

دسته سیم کوتاه یکی از قطعات مهم و حیاتی در بخش داخلی بخاری درجا است که برای ایمنی در بخش داخلی بخاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دسته سیم کوتاه معمولاً از جنس فلزی، مانند فولاد، آلومینیوم یا مس ساخته می‌شود و به صورت دایره‌ای یا مستطیلی طراحی شده است. این قطعه در بخش بالایی بخاری درجا نصب می‌شود و به کمک یک دسته از بیرون دسترسی دارد.

 

انواع فیلترهای بخاری درجا

یک سری از فیلترهای موجود در بازار که توصیه اول ما به شما است به نام فیلتر گازوئیل است که ناخالصی های گازوئیل شما را از بین می برد وقابل تعویض است و می شود هر چند وقت یکبار آن را تمیز کرد.

فیلتر دوم برای جداکردن ناخالصی های گازوئیلی هستش که با شیر تخیله که در پایین آن تعبیه شده است می توانید ناخالصی ها رو جدا کنید. این نوع فیلتر مدل های مختلفی داردو اگر مسیر پمپ به گونه ایی بود که نتوانستید فیلتر مجزا بزارید در همان مسیر شلنگ می توانید از فیلترهای نمونه های دیگر استفاده کنید مزیت این فیلترها این است که در صورت کثیفی آن را باز کنید و فیلتر رو تمیز کنید.

توصیه می شود که پمپی که نصب شده می توانید از فیلترهای تخلیه دار استفاده کنید چون گازوئیل استفاده شده مرغوب نیست و عملکرد بخاری رو کاهش می دهد و پیشنهاد می شود از فیلترهایی استفاده شود که ناخالصی های موجود رو تخلیه کنید.

 

 

 

چرا باید خودروهای سنگین و نیمه سنگین به بخاری درجا تجهیز شوند؟

سالانه تعداد زیادی از رانندگان عزیز به دلیل استفاده از بخاری های گرمایشی غیر استاندارد جان خود را از دست می دهند.

اگر از بخاری درجا استفاده کنیم شاهد همچین اتفاقات تلخ نمی باشیم به دلیل اینکه:

1- چون دارای امنیت جانی طبق استاندارهای تعیین شده درحین استفاده می باشد.

2- دیگر نیاز نیست بابت گرمایش کابین خودرو را روشن نگه داریم.

3- بهینه شدن مصرف سوخت گرمایشی کابین

4- گرمایش مطلوب و لذت بخش در زمان استراحت

5- استفاده هم زمان بخاری درجا در حین رانندگی و لذت از گرمایش داخل کابین در سرما.

لذا به شما عزیزان توصیه می شود که خودروهای خود را به بخاری درجا تجهیز کنید و بهتر است برای تجهیز خودرو از بخاری درجا ایرانی استفاده کنید، به دلیل اینکه از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است. دارای 2 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

سنسور های بخاری درجا

بخاری شرکت فروزش پخش مجهز به 3 سنسور است. یک سنسور آن روی برد الکترونیک است که دقیقا پشت پروانه مکنده قرار میگیرد و وظیفه آن تشخیص دمای کابین شما است و دو سنسور دیگر که روی پوسته قرار می گیرد وظیفش تشخیص دمای پوسته است که در مواقع ضروری که اقدام به قطع کردن و عدم آتش سوزی بخاری می شود.

 

کلام آخر 

لازم به ذکر است که بهتر است برای خرید قطعات بخاری درجا از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده کنید تا در دراز مدت مشکلی برای بخاری شما پیش نیاید و بخاری شما به صورت بهینه کار کند.برای تهیه قطعات می توانید باما تماس بگیرید.

شماره تماس :

09911154562– 09203017644

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =